@FULL 2024






De @Full Demo Dagen 2024 zitten erop. We hebben alles uit de kast getrokken (letterlijk en figuurlijk) om jullie de nieuwste producten en ontwikkelingen mee te kunnen geven op het gebied van licht, intercom en tracking-software. Zo kon je onder andere de gloednieuwe Ayrton Veloce, Cameo Evos, ETC Halcyon Silent en SGM P-3 in actie zien.
Follow-Me Tracking Solutions was aanwezig om o.a. hun Track-iT technologie te demonstreren en op het gebied van intercom had Clear-com hun uitgebreide Arcadia-systeem in de spotlight gezet.
We willen iedereen bedanken die aanwezig was voor hun aandacht en tijd. Mede dankzij jullie mogen we zeker spreken van twee zeer geslaagde dagen. We hopen jullie bij de volgende editite weer te mogen begroeten!
Was jij er niet bij dit jaar? Kijk dan nu terug naar wat je allemaal gemist hebt en hopelijk zien we je dan volgend jaar terug tijdens deze demo dagen. In de tussentijd staan we natuurlijk alweer klaar om je vragen te beanwoorden. Mocht je interesse hebben in een van onze producten of gewoon eens vrijblijvend een gesprek willen aangaan om te kijken hoe we jouw bedrijf kunnen helpen, bijvoorbeeld in de transitie naar LED, neem dan contact met ons op via het formulier onderaan. Natuurlijk kan je ons ook bellen of een mailtje sturen.
Photo credits: Tim van Etten
Website: https://www.timvanetten.com/
Meer info of een demo?
Wil je meer weten over onze lichtproducten of ben je geïnteresseerd in een vrijblijvend gesprek? Neem contact met ons op via onderstaand formulier, mail of bel ons op via +31 30 241 4070. We staan graag voor je klaar om je vragen te beantwoorden.
Direct contact? Bel 030-2414070 tijdens kantooruren of mail met sales@ampco-flashlight.nl




Fourier en DiGico Updates
DiGiCo V20 & Fourier V1.4 – De Ultieme Live Sound Upgrade!
Martin Audio op Sportgala
Minigigs transformeerde de Sportcampus Zuiderpark in Den Haag voor het jaarlijkse Sportgala:
Dankzij Martin Audio’s TORUS en slimme audio-oplossingen werd een galmende hal omgetoverd tot een sfeervolle awardshow én knallend feest.
Ayrton Veloce Wash
De Ayrton Veloce Wash is de nieuwste toevoeging aan de Ultimate Series en biedt ongeëvenaarde lichtkwaliteit en veelzijdigheid. Met een 850 W LED-module en een indrukwekkende 40.000-lumen output, levert dit armatuur krachtige prestaties in elke omgeving.
Prolight&Sound 2025
Ampco Flashlight Sales is aanwezig op de Prolight&Sound 2025!
SQ Spring Deals
De lente is begonnen, een nieuw seizoen vol optredens, events en festivals! Tijd om je gear klaar te stomen voor een topzomer.
ETC: drie nieuwe armaturen
Twee ColorSource varianten en een compacte Desire Fresnel: ETC biedt nu nog meer mogelijkheden en flexibiliteit.
Dit waren de Ampco Flashlight Seminars!
Een terugblik op de succesvolle Ampco Flashlight Seminars: ruim 400 bezoekers, inspirerende sprekers, food & drinks..
Coldplay met Sound Devices op Glastonbury
Met een compacte set van drie SuperNexus-ontvangers wist het team draadloze dekking te realiseren over het grote podium, de zijvleugels en een extra C-podium midden in het publiek.
DiGiCo voor Chassétheater
Chassé Theater in Breda heeft gekozen voor de DiGiCo Quantum 225, een krachtige en veelzijdige audiomixer die perfect aansluit bij hun producties.
Dit was de ISE 2025
De ISE 2025 zit er weer op. Tijdens de afgelopen editie van de Integrated Systems Europe (ISE) waren wij aanwezig om onze partners te ondersteunen. Ons team stond paraat om bezoekers te informeren over de nieuwste producten van hun vertegenwoordigde merken en...